ZIP

İhtiyaç Finansmanı

Emlak Katılım İhtiyaç Finansmanlarıyla Yanınızda

  • İhtiyaç Finansmanı Katılım Bankacılığı esaslarına uygun olarak bireysel ihtiyaçlarınız için gereken finansman desteğini sağlar.
  • Beyaz eşyadan mobilyaya, teknoloji ihtiyacınızdan eğitim ihtiyacınıza, hacdan umreye bir çok konuda size özel çözümler getiren finansman modellerimiz hizmetinizdedir

Bu kapsamda, ihtiyaç finansmanı ürünlerimiz aşağıdaki gibidir.

Eğitim Tüketici Finansmanı

Öğrencilerin eğitim/öğretim ihtiyaçlarına yönelik, anaokulu, özel okul, kolej, üniversite, dil eğitimi gibi hizmet ücretini eğitim kurumuna fatura karşılığında peşin ödeyerek, öğrenci velisi/vasisine aylık taksitler halinde ödeme yapmasına imkan sağlayan tüketici ihtiyaç finansmanı ürünüdür.
Azami uygulanabilecek vade sayısı 60 aydır. (Bankaların Kredi İşlemlerine İlişkin Yönetmelik - MADDE 12/A – Konut, taşıt ve tüketici kredilerine ilişkin sınırlamalar)
 

Ev/Ofis Gereçleri Tüketici Finansmanı

Bireysel müşterilerimizin, konutlarına mobilya ve aksesuar almak istemeleri durumunda, fatura karşılığında hizmet sağlayıcısına/satıcıya peşin ödeme yapılmasını sağladığımız ve müşterimizin belirlenen vadede ödeme yapmasına olanak sağlayan tüketici ihtiyaç finansmanı ürünüdür.
 

Ev/Ofis Tadilat Finansmanı

Bireysel müşterilerimizin, konut tadilatı kapsamında konutun 22/11/2001 tarihli ve 4721 sayılı Türk Medeni Kanununun 684 üncü maddesinde düzenlenen bütünleyici parçası niteliğini haiz olacak şekilde (evin camlarının veya kapılarının değiştirilmesi gibi) mal veya hizmet alımı amacıyla konutlarını yenilemek istemeleri durumunda, fatura karşılığında hizmet sağlayıcısına peşin ödeme yapılmasını sağladığımız ve müşterimizin belirlenen vadede ödeme yapmasına olanak sağlayan tüketici ihtiyaç finansmanı ürünüdür.
Azami uygulanabilecek vade sayısı 60 aydır.
 

Hac Tüketici Finansmanı

Bireysel müşterilerimizin, Diyanet İşleri Başkanlığına veya tur firmalarına hac ibadeti seyahat hizmetinden dolayı finansman kullanmak istemeleri durumunda, fatura karşılığında hizmet sağlayıcısına peşin ödeme yapılmasını sağladığımız ve müşterimizin belirlenen vadede ödeme yapmasına olanak sağlayan tüketici ihtiyaç finansmanı ürünüdür.
 

Umre Tüketici Finansmanı

Bireysel müşterilerimizin, Diyanet İşleri Başkanlığına veya tur firmalarına umre ibadeti seyahat hizmetinden dolayı finansman kullanmak istemeleri durumunda, fatura karşılığında hizmet sağlayıcısına peşin ödeme yapılmasını sağladığımız ve müşterimizin belirlenen vadede ödeme yapmasına olanak sağlayan tüketici ihtiyaç finansmanı ürünüdür.
 

Sağlık Finansmanı

Bireysel müşterilerimizin diş kliniği, saç ekim merkezi veya hastane gibi sağlık kuruluşlarına yapılacak ödemelerini sağlık kurumlarına fatura karşılığında peşin ödeme yapılmasını sağladığımız ve müşterimizin belirlenen vadede ödeme yapmasına olanak sağlayan tüketici ihtiyaç finansmanı ürünüdür.
 

Çevreci Finansman

Bireysel müşterilerimizin, doğal enerji tüketimine destek olan güneş enerjisi, güneş panelleri, rüzgâr tribünleri, su kuyusu, hidrofor vb. sistemleri ihtiyaçları için fatura karşılığında hizmet sağlayıcıya peşin ödeme yapılmasını sağladığımız ve müşterimizin belirlenen vadede ödeme yapmasına olanak sağlayan tüketici ihtiyaç finansmanı ürünüdür.
 

Doğalgaz Dönüşüm Finansmanı:

Bireysel müşterilerimizin, konutlarına doğalgaz sistemini kurmak istemeleri durumunda, fatura karşılığında hizmet sağlayıcısına peşin ödeme yapılmasını sağladığımız ve müşterimizin belirlenen vadede ödeme yapmasına olanak sağlayan tüketici ihtiyaç finansmanı ürünüdür.
 
Yurt Hizmeti Finansmanı:
Öğrencilerin yurt ihtiyaçlarına yönelik, yurt hizmet ücretini işletmeye fatura karşılığında peşin ödeyerek, öğrenci velisi/vasisine aylık taksitler halinde ödeme yapmasına imkan sağlayan tüketici ihtiyaç finansmanı ürünüdür.
 

Beyaz Eşya Finansmanı:

Müşterilerimizin fatura karşılığı almak istedikleri buzdolabı, fırın, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, klima, kahve makinesi, mutfak robotu gibi beyaz eşya ve küçük ev aletleri statüsünde ki ürünler için, satıcı firmaya peşin ödeme yapılmasını sağladığımız ve müşterimizin belirlenen vadede ödeme yapmasına olanak sağlayan tüketici ihtiyaç finansmanı ürünüdür.
 

Teknoloji Finansmanı:

Müşterilerimizin fatura karşılığı almak istedikleri televizyon, kamera, fotoğraf makinesi oyun konsolu gibi ihtiyacı olan teknolojik ürünler için, satıcı firmaya peşin ödeme yapılmasını sağladığımız ve müşterimizin belirlenen vadede ödeme yapmasına olanak sağlayan tüketici ihtiyaç finansmanı ürünüdür.
 

Bilgisayar Finansmanı:

Müşterilerimizin fatura karşılığı almak istedikleri bilgisayarlar için, satıcı firmaya peşin ödeme yapılmasını sağladığımız ve müşterimizin belirlenen vadede ödeme yapmasına olanak sağlayan tüketici ihtiyaç finansmanı ürünüdür.
Taksit sayısı azami 12 ay olarak uygulanmaktadır.
 

Tablet Finansmanı:

Müşterilerimizin fatura karşılığı almak istedikleri tabletler için, satıcı firmaya peşin ödeme yapılmasını sağladığımız ve müşterimizin belirlenen vadede ödeme yapmasına olanak sağlayan tüketici ihtiyaç finansmanı ürünüdür.
Taksit sayısı azami 6 ay olarak uygulanmaktadır.
 

Cep Telefonu Finansmanı:

Müşterilerimizin fatura karşılığı almak istedikleri cep telefonları için, satıcı firmaya peşin ödeme yapılmasını sağladığımız ve müşterimizin belirlenen vadede ödeme yapmasına olanak sağlayan tüketici ihtiyaç finansmanı ürünüdür.
Fiyatı 5.000 TL’ye (beş bin Türk Lirasına) kadar olan cep telefonu alımı amacıyla kullandırılan kredilerin vadesi 12 ayı, fiyatı beş bin Türk Lirasının üzerinde olan cep telefonu alımı amacıyla kullandırılan kredilerin vadesi 3 ayı aşamaz.
 

 

Örnek İhtiyaç Finansmanı Tablosu

Finansman Tutarı Vade Kar Oranı Taksit Tutarı Finansman Tahsis Ücreti
30.000,00 ₺ 12 Ay 1,69% 2,841.66 ₺ 157.50 ₺
* İhtiyaç Finansmanı başvurusu için şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

HEMEN BAŞVUR